مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولیدی پودر لباسشویی قصر

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه تولیدی پودر قصرتاریخ و تمدن یزدمحصولات کارخانه پودر لباسشویی قصرفروش پودر لباسشویی قصرسفارش پودر لباسشویی قصر
شاخص ترین ها در هر کشور و شهری وجود دارد که باعث خاص شده می شود یکی از شاخص ترین برند های تولید پودر رختشویی در کشور می توان به برند قصر اشاره کرد که توسط کارخانه تولیدی پودر لباسشویی قصر در استان یزد تولید و عرضه می شود. کارخانه قصر که در سال ۱۳۸۵ فعالیت تولیدی خود را استارت زد در شهر یزد واقع شده است . آیا شما قصد این را دارید که با این کارخانه بیشتر آشنا شده و محصول تولید صابون ضد باکتری این کارخانه را بیشتر و بهتر بشناسید میتوانید این متن را تا انتها مطالعه فرمائید.

کارخانه تولیدی پودر قصر

کارخانه تولیدی پودر لباسشویی قصر در استان یزد و شهر یزد واقع شده است.در مدت  زمان ۱۳ سالی که از شروع کار و تولید این کارخانه گذشته است با توجه به محتوای کالای تولیدی و درج کامل مشخصات و مندرجات روی کالا و شاخص تر از همه قدرت بالای محصول از لحاظ کمی و کیفی رتبه خوبی را در بین برند های تولید کننده پودر های لباسشویی کسب کرده است که باعث فروش داخلی فراوان و تقاضاهای روزافزون صادرات به کشورهای همجوار نشان از این امر موفقیت دارد که این امر محقق نشده است مگر با مدیریت کارآمد و برنامه ریزی دقیق و خط تولید مدرن و نیروی انسانی باتجربه، همه موارد مذکور این کارخانه را در سطح بالای تولیدی های صابون ضد جوش در ایران قرار داده است و موجبات پیشرفت را فراهم نموده است.

تاریخ و تمدن یزد

شهر یزد  از مهمترین گذرگاه‌ها در دوره‌های تاریخی گذشته بوده است. این سرزمین از ایران در دوره با شکوه سلسله هخامنشیان از شریعه های ارتباطی معتبر موسسه‌های راهداری، واحد های پستی و چاپاری بوده‌است.

بخاطر آثار تاریخی و کهنی که در این شهر وجود دارد از جمله آنها:  مهر و آناهیتا، ایساتیس و هخامنشی و زندان اسکندر و برج و بارو و کهن درهای بزرگ و عظیم و پناهگاه‌های متعدد و موبدان و سران ساسانی بوده‌است.

شهر یزد مرکز استان یزد در مرکز ایران است. این استان که تا قبل ازسال ۱۳۴۸ زیر مجموعه استان اصفهان بوده که در این سال از اصفهان جدا و استان جدید یزد ایجاد شد.

همجواری استان یزد با استان های اصفهان، خراسان جنوبی، فارس و کرمان موقعیت خاصی را به این استان داده تا اهمیت اسن شهر را افزایش دهد .

شهر یزد جزء اولین شهرهایی هست که به دلیل وجود بافت تاریخی و قدیمی در سازمان جهانی یونسکو ثبت جهانی شد.

محصولات کارخانه پودر لباسشویی قصر

این شرکت تولیدی زوم و نگاه خود را متمرکز برای تولید پودر لباسشویی دستی با تکنولوژی جدید نموده است تا بتواند با نگاهی دقیق و کارشناسی و ترکیبات عالی و مواد غیر حساسیت زا در نهایت محصولی تولید شود که بتواند در بازارهای داخلی و بین المللی و جهانی رقابت حرف هایی برای گفتن داشته باشد که این مهم تا حدود زیادی محقق و عملی شده است و از نشانه های آن تقاضای زیاد برای خرید این محصول است.

  • پودر رختشویی دستی نیم کیلو قصر
  • پودر رختشویی دستی ده کیلوگرم قصر
  • پودر رختشویی دستی بیست کیلوگرم قصر

فروش پودر لباسشویی قصر

  1. اکثر استان ها و  شهر های ایران
  2. کشورهای همجوار
  • عراق
  •  افغانستان
  •  پاکستان،
  • ترکمنستان
  •  آذربایجان و …

در خصوص بازارهای فروش و عرضه این پودر به جرات میتوان پودر دستی قصر را جزء پرفروش ترین ها در کل استان های کشور قلمداد کرد و در مورد سایر کشورها نیز با توجه به سابقه مصرف مردم کشورهای همجوار از این پودر و داشتن رضایت درخواست خرید و اخذ نمایندگی فروش و انحصاری توسط سایر کشورها وجود دارد.

سفارش پودر لباسشویی قصر

در زمانه حاضر که اکثرخدمات و کارها در بستر فضای مجازی و بصورت برخط صورت می گیرد و اغلب تجار و بازرگانان نیز با این موضوع هماهنگ شده اند.

ما بستری در قالب سفارش اینترنتی و فوری را برای شما فراهم نموده ایم که میتوانید با مشاوران همیشه پاسخگوی ما در ارتباط باشید.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید