آراد برندینگ
خانه / مواد شوینده / صابون / پودر صابون چقدر قدرت پاک کنندگی دارد

پودر صابون چقدر قدرت پاک کنندگی دارد

 

پودر صابون چقدر قدرت پاک کنندگی دارد؟ پاک کنندگی  پودرصابون در مقایسه با سایر مواد شوینده دارای قدرت پاک کنندگی بالا و مناسب برای شستشو با دست می باشد.

پودر صابون در آب گرم به راحتی حل می شود و مانع از چروک و تغییر در رنگ لباسها می گردد .

معمولا  پودرصابون را به علت قدرت پاک کنندگی بالا برای شستن ملحفه ،پارچهه ای سفید و پرده و انواع لباسهای رنگ روشن استفاده می کنند.

 

پودر صابون چقدر به صرفه تر از دیگر مواد شوینده می باشد؟

پودر صابون به علت پاک کنندگی قوی نسبت به  دیگر مواد شوینده از جمله مایع لباس شویی ۵۰درصد مقرون به صرفه تر می باشد .

چندنوع صابون در بازار وجود دارد؟

صابون ها از نظر نوع مصرف آنها میتوان به چندین نوع تقسیم کرد:

۱-صابون های حمام و دستشویی:

در این نوع صابون ها برای رعایت نکات بهداشتی مربوط به پوست بدن و مویسر مواد قلیایی را به حد اقل کاهش داده مواد پرکننده طبیعی و خنثی مواد معطر ،رنگی و نرم کننده های پوست نیز به آنها افزوده می شود.

۲-صابونهای رختشویی :

این نوع صابون ها از مواد چرب ارزان تهیه می شود اما امروزه به علت استفاده از پاک کننده های غیر صابونی مصرف آن کمتر شده صابون رختشویی ممکن است به صورت براده ی پودر مخلوط با پودر پاک کننده های غیر صابونی برای مصرف در لباس شویی ها استفاده شود.

۳- صابون های طبی:

این نوع صابونها برای معالجه ی بیماریعفونی (جلدی) قارچ های پوستی توسط پزشکان تجویز می شود.

۵- صابون های ویژه ی آبهای سخت:

این نوع صابون ها که از چربی گیاهی مانند روغن نخل و نارگیل تهیه می شونددر آب دریا خوب کف می کنند از این بابت اهمیت ویژه ای دارد.

۷- صابونهای مخصوص ماشین لباس شویی :

این نوع صابون ها حدود ۵ تا ۱۵ درصد مواد آلی در نقش حلال کننده  ومواد افزودنی مورد نظر را دارند( بخار این مواد سمی می باشد.دکتر ایمان دل پروتال شیمی ایران)

برای شستن لباسهای کودکان و نوزادان بهتر است از چه شوینده ای استفاده نماییم؟

برخی والدین در انتخاب شوینده مناسب برای شستن لباسهای نوزاد یا کودک خود دچار سردرگمیمی شوند.گاهی استفاده از شوینده ها باعث تحریک و خارش یا سوزش پوست بدن می شود .بنابراین انتخاب شوینده ای مناسب که مانع بروز چنین مشکلاتی شود بسیار حائز اهمیت می باشد .اما وقتی پای نوزادان و کودکان به میان می آید اهمیت موضوع چندبرابر می شود . زیرا نوزادان با توجه به پوست بسیار اطیفی که دارن بیشتر در معرض بروز حساسیت پوستی هستند.

داشتن کمدی پر از لباسهای سفید نشانه شستشوی درست و آگاهانه از روشهای شستن لباس است لباسهای سفید را باهم شسته و حتما از صابون استفاده نمایید .

همیشه قبل از شستن لباس با ماشین لباسشویی ابتدا لکه های آن را ازبین ببرید .برای از بین بردن لکه از صابون های ملایم  و فرچه شستشو کمک بگیرید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@