مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خط تولید صابون رختشویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید صابون رختشوییخط تولید صابون رختشویی در تهراندفتر فروش شرکت صابون رختشویی
چیپس صابون

در بازه کنونی بازار خرید صابون رختشویی که مستقیما از خط تولید کارخانه انجام شود مورد پذیرش و اقبال خریداران می باشد. از این رو می توانید به عنوان تاجر و عمده فروش مواد شوینده صابونی بصورت بدون واسطه با کارخانه تولید صابون ارتباط بگیرید.

تولید صابون رختشویی

خط تولید صابون رختشویی در تهران

در خط تولید کارخانه برای ساخت صابون های دستشویی از مواد مانند پتاسیم و نمک سدیم استفاده می شود که در مقابل واکنشی که با آب انجام خواهد شد باعث هیدرولیز شدن آن شده و ایجاد کف تولید شده در زمان شستشوی لباس ها باعث ترکیب ایجادشده هیدرولیز شده با مولکول های چربی و جدا کردن آنها از روی البسه و پاک کردن لباس ها از انواع لک ها و چربی ها خواهد شد.
در خط تولید کارخانه صابون از مواد پایه طبیعی برای تولید صابون رختشویی استفاده شده است که این مورد یکی از مزایای صابون های ظرفشویی میباشد که در دیگر شوینده ها این مزیت وجود ندارد به همین دلیل می‌توان از صابون‌های رختشویی در شستشوی لباسهای زیر و لباس های کودکان که حساس به مواد شیمیایی استفاده کرد و هیچ گونه عوارضی برای پوست ایجاد نکرد.

تولید صابون رختشویی

دفتر فروش شرکت صابون رختشویی

استفاده از صابون های لخت شوی به دلیل اینکه در ترکیبات آن از مواد طبیعی و فاقد مواد شیمیایی استفاده شده است بسیار مورد توجه برای شستشوی لباس های کودکان و نوزادان می باشد که کمترین عوارض و عواقب را برای پوست و بافت پارچه ایجاد میکند.
با توجه به اینکه از صابون رختشویی فقط برای شستشوی دستی لباس ها و البته استفاده می شود می‌توان انتظار داشت که مصرف این نوع شوینده برای شستشوی لباس‌ها بیشتر از کالاهای شوینده دیگر باشد.
دفتر فروش شرکت در تهران آماده مشاوره رایگان خریداران و تاجران محترم جهت مراجعه به دفتر مرکزی در جهت انجام مذاکرات و استعلامات قیمتی برای معاملات بزرگ و عمده جهت توزیع در بازار داخل و همچنین صادرات برای کشورهای دیگر می باشد.
مهم‌ترین مزیتی که برای صابون های لباسشویی می‌توان متصور بود این موضوع است که با توجه به به کار بردن انواع کالاهای پایه از جمله پتاسیم و نمک های سدیم و همچنین روغن های حیوانی و گیاهی که منجر به ساخت این صابون های شوینده که هیچ گونه مواد شیمیایی در تولید با آن نیست خواهد شد و باعث ایجاد تعویضی و لطافت پارچه ها بدون هیچ گونه عوارضی برای پوست خواهد شد.

Visits: 2

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید