آراد برندینگ
خانه / مواد شوینده صحت / قیمت مواد شوینده صحت

قیمت مواد شوینده صحت

بی تردید یکی از بهترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده مواد شوینده در ایران شرکت تولیدی مواد شوینده صحت می باشد که دارای فعالیت در بازار داخل و صادرات هست. شرکت تولیدی صنعتی صحت که در زمینه مواد شوینده و بهداشتی دارای سابقه ۶۰ ساله در ایران هست دارای محصولات متنوعی هست که کمتر شرکتی دارای سبد کاملی همانند این شرکت می باشد.

معرفی شرکت  صحت

شرکت تولیدی صنعتی و بازرگانی مواد شوینده صحت درسال ١٣٣٥ در تهران تاسيس گردید. به تائید و گواهینامه های صادر شده توسط دفتر صنایع غذایی،  دارویی و بهداشتی ایران، شرکت تولیدی شوینده صحت به عنوان اولین تولید کننده شامپوهای گیاهی در کشور است که در حال حاضر به عنوان يكی از پيشتازان و نوآوران صنعت شوينده و يكی از بزرگترين و معتبرترين شركت های بخش خصوصی ايران در زمينه توليد مواد شوينده، بهداشتی و آرايشی در ایران و کشورهای همجوار جایگاه خاص و ویژه ای دارد.
توليدات اين شركت با برند صحت نه تنها در بازار ايران و نزد مصرف كنندگان ايرانی جايگاه ویژه ای دارد بلکه به بازار سایر کشورها از جمله کشورهای:

امارات متحده ی عربی ،عمان، کویت، قطر، بحرین، عربستان سعودی، عراق، افغانستان، پاکستان، تاجیکستان و آذربایجان نيز صادرات پیوسته و گسترده ای را دارد..
شركت صحت كيفيت بالای توليد محصولات خود را مطابق با رضايتمندی مصرف كننده تعريف می نمايد و آن را شاه كليد موفقيتهای روز افزون و افزایش میزان مشتریان خود می داند
تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شرکت تولیدی و بهداشتی صحت برای تولید و طراحی محصولاتی كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش های صميمانه ای مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشی را در پی داشته است

  نگاه شرکت صحت به آینده

در شرکت صنعتی و بازرگانی صحت برنامه ‌ریزی و تحقیق درخصوص تولیدات آینده و برنامه های تولیدی محصولات جدید شرکت بر عهده قسمت مدیریت تحقیق و توسعه است. نیازهای مصرف كنندگان توسط بخش بازاریابی با روش‌های علمی بازاریابی، مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفته و به بخش تحقیق و توسعه ارجاع می شود تا این بخش، تحقیقات علمی و پژوهشی خود را در این خصوص آغازكند. در نهایت این تحقیقات به تولید محصولات جدیدی كه با ویژگی‌های مصرف‌‌ كننده سازگارتر است منجر خواهد شد

شرکت مواد شوینده صحت طبق برنامه ریزی های مدونی که انجام داده است امید دارد بتواند به عنوان یكی از تولیدكنندگان پیشرو و معتبر در صنایع بهداشتی و شوینده كشور، خانواده کالاهای شوینده خود را به گونه ‌ای گسترش دهد تا در هر خانه ایرانی چندین محصول متنوع از مواد شوینده و بهداشتی صحّت حضور پر‌رنگ و همیشگی داشته باشد. نوآوری‌ها و تجربیات شرکت مواد شوینده صحت، همواره درخدمت بهداشت، سلامت و زیبایی مردم قراردارد.

خط مشی شرکت صحت

شرکت مواد شوینده صحت با در نظر گرفتن تمامی استاندارها و ایزوهای ملی از جمله :

ISO9001:2008،ISO14001:2004 ،ISO22716:2007 ،ISO10002:2004 ، ISO10004:2012،ISO10668:2010 و OHSAS18001:2007 را به عنوان الگوی کاری خود قرار داده است.

در این راستا مدیریت و کارشناسان ارشد شرکت تعهد می نماید که الزامات و ضروریات و استانداردهای تصویب شده را رعایت نموده و آنها را به منظور بهبود مستمر اثر بخشی وبهره وری این سیستم ها برآورده نماید. لذا با اتکال به خداوند متعال و با همکاری کارکنان خود، رئوس خط مشی خود را به شرح ذیل تعریف نموده و دنبال می نماید:

 1. تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان و طرف های ذینفع و کاهش زمان رسیدگی به شکایت های مشتریان
 2. تلاش در جهت افزایش سطح آگاهی و دانش پرسنل و ارتقاء فرهنگ مشتری مداری در شرکت
 3. تلاش در جهت بالا بردن سطح کیفیت محصولات
 4. جلوگیری از وقوع آسیب، رویداد و کاهش بیماری های شغلی و نیز تبعیت از قوانین و مقررات ایمنی و بهداشتی مرتبط
 5. پیشگیری از آلودگی محیط زیست،کنترل و کاهش آلاینده های زیست محیطی و پیروی از قوانین و مقررات زیست محیطی مرتبط
 6. رعایت اصول GMPو تلاش در جهت افزایش رعایت اصول بهداشت فردی و محیطی
 7. تلاش در جهت ارتقاء برند شرکت

مدیریت شرکت از تمامی کارکنان توقع دارد که با همکاری با تمامی بخشهای مدیریت و سایر قسمت های تولیدی در جهت رسیدن به این اهداف تمام توان خود را به کار گرفته و از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

مسئولیت عمومی شرکت صحت

برند صحت بعنوان يکي از فعالان صنعت شوينده، بهداشتي و آرايشي کشور در مسير توسعه ي فرهنگ بهداشت و سلامت عمومی افراد جامعه، ضمن ارائه ي سبد نسبتاً کاملي از مواد شوينده و بهداشتي، برای خود محورهاي کلي در قبال جامعه، تعريف نموده و بالطبع مسئوليت هايي را  برعهده بالایی را در این بخش دارد.

اين برند در اولين گام، تلاش خود را با توليد محصولات شوينده ي گياهي با کيفيتي مطلوب به ثمر رساند. از آن پس با تعریف و رعايت اصول حرفه اي و بهداشت محيط زيست، سعي خود را نسبت به این مقوله استمرار بخشيد. اتخاذ رويکردهاي حمايت گرايانه از برگزاري رويدادهاي فرهنگي، ورزشي و همايش هاي ملي و بين المللي بخش دیگری از این اقدامات را شامل می شود.

شرکت مواد شوینده صحت همچنین به فراخور شرايط با حمايات مالي و يا توزيع بسته هاي بهداشتي از محصولات خود در مراکز خيريه، توان بخشي و اشتغال زايي اقشار آسيب پذير، نهادهاي حمايتي از بيماران خاص، صعب العلاج يا نيازمند، خانواده هاي محروم، بي سرپرست يا بدسرپرست، کودکان کار و همراهي با بسياري از جمعيت هاي مردمي فعال همچنين همراهي با موسسات و انجمن هاي خيريه ي دولتي و غيردولتي از قشر محروم، بيمار و کم توان ، تلاش خود را تکوين نموده است.

اين برند به اين فعاليت ها کفایت نکرده و با برپايي کمپين هاي بهداشت فردي و اجتماعی در ميان گروهي از مادران جوان و دانش آموزان، به نشر و اشاعه آگاهي در اين حوزه اقدام نموده است بطوریکه درصدد نيل به يکي از ارزش هاي ده گانه ي خود يعني مسئوليت پذيري در قبال جامعه و ارزش آفريني براي ذينفعان است.

ارتباط شرکت صحت با دانشگاه

یکی از برنامه های ویژه شرکت مواد شوینده صحت برقراری اشتغال پایدار و ارتباط بین دانشگاه و شرکت صنعتی صحت به عنوان یکی از پل های اشتغال زا می باشد.شرکت صنعتی و بازرگانی صحت با توجه به رسالت خود و نظر به اهمیت فعالیتهای مشترک بین صنعت و دانشگاه ، همچنین به منظور رفع نیازهای جامعه و ارتقا سطح علمی دانش پژوهان و افزایش سطح کیفی محصولات آرایشی و بهداشتی موجود در بازار تصمیم به همکاری علمی و عملی با دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر داشته و در این راستا با تعدادی از مراکز علمی قرارداد همکاری متقابل منعقد نموده است.

از جمله این همکاری های مشترک می توان به قرار داد مشترکی که بین این شرکت و دانشگاه تربیت مدرس تحت عنوان ” ارزیابی ترکیبات موثره گیاهی با ویژگیهای کاربردی در صنایع بهداشتی” منعقد شده است اشاره نمود. نتایج بررسی های صورت گرفته در این طرح بعنوان مقاله ای در پنجمین کنگره عناصر کمیاب که در دیماه سال ۹۵ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد ارائه و بعنوان مقاله برگزیده بخش ارتباط صنعت با دانشگاه انتخاب شد.

همچنین در قرارداد دیگری که مابین دانشگاه تربیت مدرس و شرکت صنعتی و بازرگانی صحت، پروژه ی ” تأثیر مدت زمان عصاره گیری بر ترکیبات طبیعی سه گونه ی اکوتیپ حنای ایرانی” مورد مطالعه قرار گرفت و نتایج آن در ششمین کنگره ی ملی گیاهان دارویی ایرانی ارزیابی گردید و بعنوان پروژه ی نمونه و رتبه اول انتخاب گردید.

بدینوسیله از کلیه ی مراکز علمی معتبر که مایل به همکاری با شرکت صنعتی و بازرگانی صحت در طراحی و اجرای پروژه های علمی و تحقیقاتی  هستند، دعوت به همکاری می نماید.

بدن شوی صحت

یکی از محصولات پر فروش و ویژه شرکت مواد شوینده صحت شامپوی بدن‌شوی صحت، محصولی است گیاهی حاوی گیاه گوار و گلیسرین داخل آن تعبیه شده و دارای ترکیبات گیاهان می باشد. گیاه گوار ماده‌ای است که پوست را پس از شستشو نرم می‌کند و همچنین جوش ها و لکه های موجود در پوست را از بین می برد و نظافت و تمیز کردن پوست راحت و آسان صورت خواهد گرفت.

 • گیاه گوار، پوست را پس از شستشو نرم می‌کند
 • دارای رایحه‌ خوشایندي که پس از شستشو می‌ماند
 • مناسب برای انواع پوست ها
 • سازگار با pH پوست بدن
۲۵ میلی لیتری تیوبی ۱۹۲
۲۵ میلی لیتری استوانه ای ۱۹۲
۳۰۰ میلی لیتری ۲۴
۴ لیتری ۴
۱۰ لیتری ۱
۲۰ لیتری ۱
وزن تعداد در کارتن

دفتر فروش شرکت صحت

شرکت صحت در استان تهران واقع شده است. با عنایت به اینکه تهران به عنوان پایتخت سیاسی و اقتصادی ایران محسوب می شود و در راستای همین موضوع و اهمیت دادن و الویت قرار دادن و تاسیس شرکت به همین دلیل در تهران شروع به فعالیت نموده است و در زمینه بازاریابی و مراحعه مشتریان جهت انعقاد قرار داد فروش و یا خرید عمده مزیت های بسیار دیگری نیز دارد.

با توجه به اینکه دفتر مرکزی فروش شرکت صحت در شهر تهران واقع شده است و عمده مراجعه کنندگان از سراسر کشور و نیز مشتریان خارجی نیز برای انجام کلیه کارهای خود به تهران مراجعه می مکنند وجود این دفتر در تهران باعث راحتی کار مشتریان و انجام دادن خدمات بهتر برای ایشان و نیز میزان فروش بیشتر توسط دفتر فروش هستیم.

در دفتر مرکزی شرکت صحت با توجه به حجم گسترده و انواع و اقسام مواد شوینده و بهداشتی تولید شده برای هر کدام از لاین ها یا محصولات تولیدی یک نیروی انسانی به عنوان مدیر فروش آن لاین با مجموعه از کارشناسان فروش در اختیارمشغول پاسخگویی و ارائه خدمات به خریداران و مراجعه کنندگان محترم هستند.

برخی از خریداران سئوالی که مطرح می نمایند این است که چرا برای هر محصول و یا لاین تولید یک مدیر فروش قرار داده شده است؟ با در نظر گرفتن میزان تولیدات شرکت که به نظر می رسد در ایران بیشترین حجم تولید و فروش را دارد و اینکه یک نفر به عنوان مدیر فروش قادر به پاسخگویی و جمع و جور کردن تمام لاین ها نخواهد بود مدیریت شرکت تصمیم برآن گرفتند که کار فروش در هر محصولی دارای یک مدیر داخلی باشد تا نیاز و کالای مورد نظر مشتریان بسرعت پاسخ داده شده و رضایت مندی مشتری از الویت های همیشگی مدریت شرکت در این مجموعه تولیدی می باشد.

نمایندگان فروش شرکت صحت

شرکت بزرگ صحت که در سطح تمامی استان های ایران دارای نمایندگان فعال فروش هست که از طریق این نمایندگان فروش کارهای فروش استانی را در همان استان به ایشان واگذار نموده است تا این واگذاری ها بعث بهبود بهتر و میزان فروش بیشتری با توجه به بومی بودن و شناخت نمایندگان از استان خواهد داشت.

در ابتدای هر سال با توجه به تورم اعلام شده و موجود در بازار و میزان تقاضا و عرضه مواد شوینده سایر برند ها در مراکز فروش قیمت محصولات شوینده شرکت صحت توسط تیم فروش و مدیریت به تمامی نمایندگان فروش استان ها اعلام شده و نمایندگان نیز بایستی محوصلات را طبق همان لیست قیمت اعلام شده و مطابق شرایط شرکت به فروش رسانده و امارهای فروش را به دفتر مرکزی شرکت اعلام نمایند.انجام برای هر کدام از نمایندگان فروش در هر استانی یک تارگت مخصوص ان استان با توجه به وسعت و جمعیت آن ها در نظر گرفته می شود که بایستی این تارگت توسط نمایندگان فروش صورت گرفته و در صورت انجام ندادن تعهد و عدم زدن تارگت مشخص شده نمایندگی فروش به موارد واجد شرایط دیگری واگذار خواهد شد.

قیمت مواد شوینده صحت

همانگونه که توضیح داده شد قیمت مواد شوینده شرکت صحت با در نظر گرفتن آیتم های مختلفی و با نظر گرفتن شرایط موجود در بازار و بررسی تمامی جوانب حاشیه سود و اشتغال و همچنین توجه به تولید و قیمت های سایر مواد شوینده تولید شده در بازار توسط سایر شرکت ها در ابتدای هر سال به صورت رسمی اعلام شده و در معرض مشاهده تمامی خریداران قرار خواهد گرفت . برای دریافت قیمت های فروش محصولات شرکت صحت با توجه به محصولات متنوع و زیادی که وجود دارد بایستی یا بصورت مراجعه حضوری و یا با برقراری تماس تلفنی با مدیران فروش هر محصول که شما را با کارشناسان فروش آن محصول لینک خواهد نمود می توانید از اخرین و بروز ترین قیمت ها اگاهی پیدا نموده و به اختیار خود یا از شرکت و کارخانه تهران خریداری انجام داده و یا از نمایندگان استان خود با توجه به صلاحدید خرید خود را انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@