آراد برندینگ
خانه / صابون / قطب فروش عمده صابون حمام

قطب فروش عمده صابون حمام

صابون حمام از میان انواع صابون های موجود در بازار بیشترین مقدار مصرف را دارد. صابون حمام با توجه به نوع و میزان مصرفی که در کشور دارد دارای اقسام گوناگون با برند ها و مشخصه های مختلف هستند تا بتوانند سلیقه اقشار مختلف جامعه را پاسخگو بوده و در راستای احترام به مشتری و ارباب رجوع بتوان بهترین محصولات را به بازار رساند.

کیفیت صابون حمام

در مورد صابون حمام و کیفیت آن باید گفت صابون حمام با توجه به نوع مصرف آن که تماس مستقیمی با پوست حساس بدن و تمیزی پوست دارد بایستی با کیفیت مناسب و عالی تولید شود تا در تماس با پوست به پوست بدن آسیبی وارد ننماید.

کارخانه های تولید کننده صابون حمام در داخل ترکیبات صابون های حمام علاوه بر مواد اولیه و اصلی مورد نیاز از عصاره گیاهان خاصی با توجه به کاربرد های آن استفاده می کنند تا پاسخ کاربرد مورد نظر و کیفیت مورد تقاضای کاشناسان آزمایشگاه نیز داده شده باشد.

با توجه به عصاره های به کاربرده شده در ترکیبات صابون نام های متناسب با آن برای آن انتخاب خواهد شد تا نمایان گر عصاره استفاده شده باشد. طبق بررسی ها و آزمایشات صورت گرفته بیشتر از عصاره گیاهانی در ترکیبات استفاده می شود تا موجبات نرمی پوست و تقویت آن را حاصل نماید.

صابون از چه موادی تشکیل شده

در فرآیند ساخت صابون از مواد و ترکیبات مختلفی استفاده می شود که دارای پروسه ای خاص و مخصوص می باشد. در ساخت صابون از موادی استفاده می شود که در زیر به آنها می پردازیم:

  1. انواع چربی های حیوانی بخصوص چربی آب شده گاوی
  2. انواع پیه های حیوانی و مخصوصا پیه گوسفندی
  3. انواع روغن های گیاهی ازجمله روغن نارگیل، آلوئه ورا، گیاه سدر و …
  4. انواع اسانس های خوشبو کننده و معطر شیمیایی و گیاهی
  5. و پر کننده های صابون که مجاز برای استفاده باشد

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده صابون هتلی پژمان

انواع صابون هتلی از جدیدترین مواد تمیزکننده در بازار است. صابون ها از دیر باز …