مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مایع دستشویی با کیفیت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

 ویژگی مولکول های مایع دست شوییآیا مایع دستشویی ضدعفونی کننده خوبی هست؟

فروش انواع شوینده و مایع دستشویی یک تجارت پر اهمیت و بزرگ می باشد؛ به نظر می رسد محصولات تولیدی شوینده  الان با کیفیت و بوی بسیار بهتری درست می شوند. اما بهتر است بدانیم که با این حال، این مایعات دستشویی همان محصول و به همان هدف ساخته می شود. مایع دست با شکستن روغن به ذره های های کوچکتر کار می کند، بنابراین می تواند با آب مخلوط شود.
مواد شوینده و مایعات دستشویی به همین شیوه کار می کنند و مکانیزم اصلی آن ها همین است، البته با فرمولاسیون متفاوت، زیرا مواد شوینده تولید شده از مولکول های بسیار متفاوتی ساخته شده اند.

در مواد شوینده از مولکولی استفاده می شود که قسمتی از آن با چربی و قسمت دیگر آن با آب واکنش نشان می دهد، و این سبب می شود تا خاصیت شویندگی در مایع دستشویی و یا هر شوینده دیگری ایجاد شود.

 ویژگی مولکول های مایع دست شویی

هنگامی که مایع دستشویی و آب مخلوط می شوند، بخشی از مولکول های مایع که میتوانند با آب ترکیب شوند، با آن واکنش میدهند. و قسمت دیگر این مولکول ها که قادر به واکنش با آب نیستند به ذرات و مولکول های چربی وصل میشوند. بنابراین ذرات آلودگی میان مولکول های مایع به دام می افتند و با آنها محاصره میشوند. در این مرحله با توجه به شکل، سرِ دیگرِ مولکول های مایع به ملکولهای آب متصل است. پس ترکیب ایجاد شده از اتصال مولکول های مایع دستشویی و مولکول های آب، ذرات آلودگی و چربی را در خود حل میکنند و از بین میبرند.[/highlight-red]

آیا مایع دستشویی ضدعفونی کننده خوبی هست؟

به دلیل تکمیل فرمول مایع دستشویی ، جانشین مناسبی برای مواد شوینده قبلی برای شستشوی دست به وجود آمد. محبوبیت ضدعفونی کننده دست، پس از شیوع بیماری آنفولانزای H1N1 افزایش یافت. شستشوی دست با آب گرم و مایع معمولی، بسیار مؤثر است. در حالیکه، وقتی دست بسیار کثیف باشد تنها آب گرم و مایع معمولی کافی نیست. اتانول، ایزوپروپانول، و یا یک مخلوط محتوی الکل، مواد اصلی در ضد عفونی کردن دست هستند. این مواد، استریلیزرهایی هستند که با جدا کردن آلودگی ها از پوست آنها را از بین میبرند. حل شدن لکه های آلودگی در آب و مایع دستشویی باعث تخریب فعالیت سلولی می شود، به این ترتیب می توان از برطرف شدن آلودگی ها اطمینان حاصل نمود.

 

بازدیدها: 12

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید