آراد برندینگ
خانه / مایع ظرفشویی تندیس / مایع ظرفشویی ۷۵۰ گرم تندیس

مایع ظرفشویی ۷۵۰ گرم تندیس

مایع ظرفشویی ۷۵۰ گرم  تندیس در شرکت سمبل شیمی تولید و عرضه می شود. مایع ظرفشویی از دیرباز در بین مردم مورد استفاده قرار گرفته و همیشه مواردی را داریم که در خصوص کیفیت مایع ظرفشویی تولید شده بحث و گفتگو وجود دارد تا کارخانه های تولید کننده با بهترین کیفیت ارائه خدمت نمایند. مایع ظرفشویی تندیس در کنار دهها برند تولید کننده در صدر جدول مایعات ظرفشویی قرار دارد. مردم اغلب مایلند از مایعات ظرفشویی استفاده نمایند که هم دارای قیمت مناسب باشد و هم دارای کیفیت و بسته بندی جذاب و مناسبی باشد.

مایع ظرفشویی

در تولید مایع ظرفشویی باید خیلی وسواس بخرج داده شود چرا که بصورت تقریبا مستقیم با سلامتی و بهداشت جامعه و انسان ها در ارتباط هست. در تولید مایع ظرفشویی متخصصان و کارشناسان آزمایشگاهی با بررسی ترکیبات موجود در فرمولاسیون مایع ظرفشویی هر یک سال یکبار مجددا بررسی می نمایند تا در صورت احتیاج به اصلاح و بازنگری اقدام لازم را اعمال نمایند.

همانطور که میدانید در بین مواد شوینده میزان مصرف مایع ظرفشویی از سایر مواد شوینده با توجه به موارد مصرف و نوع استفاده و کاربردی که دارد بیشتر تقاضا داشته و میزان تولید و مصرف آن با اختلاف فاحشی توفیر دارد.

انواع مایعات ظرفشویی شرکت تندیس

هر شرکت و مجموعه و کارخانه ای برای تولید کالاهای خود سعی می کند تا در انواع و سایز ها و وزن های متفاوت تولید نماید تا بتواند تمامی تقاضاهای موجود در بازار را تامین نماید.

شرکت تندیس نیز در تولید مایع ظرفشویی برند تندیس در انواع مختلف با توجه به تقاضاهای موجود در بازار اقدام نموده و تا حد امکان سعی بر این شده است که تمامی وزن ها و حجم های مورد مصرف را تولید نماید.

لیست مایعات ظرفشویی تولید کارخانه تندیس بشرح ذیل می باشد:

  • مایع ظرفشویی ۷۰۰ گرمی
  • مایع ظرفشویی ۷۵۰ گرمی استوانه ای
  • مایع ظرفشویی ۷۵۰ گرم کتابی
  • مایع ظرفشویی ۱۰۰۰ گرمی استوانه ای
  • مایع ظرفشویی ۱۰۰۰ گرمی طرح پریل
  • مایع ظرفشویی ۱۰۰۰ گرمی طرح جام
  • مایع ظرفشویی ۳۳۰۰ گرمی
  • مایع ظرفشویی ۳۷۵۰ گرمی

مراکز فروش مایع ظرفشویی تندیس

علاوه بر دفتر فروش مرکزی کارخانه تندیس که کار اصلی و مرکزیت فروش مواد شوینده و مایع ظرفشویی تندیس را بر عهده دارد مراکز دیگری نیز از جمله مراکز فیزیکی و مجازی در تمامی مناطق کشور قرار داده شده تا فروش با حجم بیشتر و دقت بیشتر و خدمات دهی بهتری به مشتریان انجام گردد.

در کنار وجود دفاتر فیزیکی مورد تائید شرکت تندیس که در مراکز استان ها فعال و اماده خدمت رسانی به خریدارن محترم می باشند راه ها و فروشگاه های مجازی و بر خطی نیز از طرف شرکت برای انجام امور مربوط به فروش طراحی شده است که طی چند سال اخیر استقبال از این فروشگاه ها بشدت افزایش یافته و حجم فروش از دفاتر فروش فیزیکی به سمت فروشگاه های مجزی و آنلاین حرکت نموده است.

کیفیت مایع ظرفشویی تندیس

تمامی کالاهای تولیدی بایستی دارای کیفیت مناسب و استاندارد باشد و تمامی موارد تعیین شده از طرف اداره بهداشت و سازمان استاندارد که به کارخانه ها اعلام میشود را رعایت نمایند تا موفق به کسب نشانهای وزارت بهداشت و استاندارد شوند و پس از درج این علامت ها بر روی کالاها دیگر هیچ نگرانی بابت خرید و مصرف وجود نخواهد داشت.

کارخانه تندیس پس از گذراندن تمامی مراحل تعریف شده از طرف ادارات بهداشت و استاندارد و همچنین الزامات تعیین شده وزارت صنعت و معدن تولید مایع ظرفشویی استاندارد را در دستور کار تولید خود قرار داده و پس از کسب این مجوزها کارخانه تندیس تمامی امور مربوط به کارهای صادرات و پلمپ را نیز برای صادرات به کشورهای دیگر نیز انجام می شود.

مایع ظرفشویی ۷۵۰ گرم تندیس پس از کسب مجوزهای لازم و پس از خرید تجار برای صادرات به سایر کشورها نامه های مربوط به استاندارد و بهداشت نیز توسط کارخانه صادر شده و کالای مورد نظر از مرز عبور خواهد کرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@