آراد برندینگ
خانه / پریل 1 لیتری / نمایندگی فروش پریل ۱ لیتری

نمایندگی فروش پریل ۱ لیتری

کارخانه پریل ۱ لیتری

کارخانه مایع ظرفشویی پریل ۱ لیتری در استان مرکزی و شهرستان ساوه و شهر صنعتی کاوه که یکی از قطب های صنعتی کشور محسوب می شود  واقع شده است.این کارخانه که دارای سهامی عام و توسط شرکت هنکل پاک وش تحت لیسانس شماره ۱ آلمان تولید می گردد. شهر ساوه در فاصله ۱۴۱ کیلومتری از تهران قرار دارد و از لحاظ استانی نیز در فاصله ۱۶۶ کیلومتری از مرکز استان مرکزی یعنی اراک واقع شده است.این کارخانه به لحاظ موقعیت جغرافیایی منحصر بفردی که دارد تقریبا در مرکز ایران واقع شده است و از لحاظ دسترسی به کل بازارهای داخلی و خارجی دارای امتیازات فراوانی می باشد که این کارخانه را در امور تولید و فروش و بازاریابی به کارخانه ای موفق و پربازده تبدیل نموده است.

 

ترکیبات پریل ۱ لیتری

 • پاک کننده های آنیونیک
 • پاک کننده های آمفوتریک
 • اسید فسفریک
 • نگهدارنده
 • رنگ
 • اسانس
 • آب

پریل ۵ در ۱

مایع ظرفشویی پریل ۵ در ۱ که به ۵IN1 معروف هست و از محصولات جدید شرکت هنکی می باشد به این علت به این نام معروف و نامگذاری شده است که با یک محصول ۵ کار و ۵  عملکرد را می تواند داشته باشد که این امر قدرت زیاد این محصول را نشان می دهد.

عملکرد پریل ۵در ۱

 1. نهایت چربی زدایی
 2. ظرف های تمیز بیشتر
 3. از بین برنده غذای چسبیده
 4. از بین برنده بوی نا مطبوع
 5. از بین برنده غذای سوخته

پریل با عصاره لاوندر

مایع ظرفشویی پریل ۵در ۱ که با عصاره  خوشبو و معطر گیاه لاوندر و با تکنولوژی برتر آلمان تولید شده است مورد توجه قرار گرفته و در مدت بسیار کوتاهی توانسته بازارهای داخلی و خارجی را فتح نماید و نامی خوب و برندی معتبر در بین برند ها باز نماید.

 

 

ترکیبات  اسانس لاوندر، مرکب از نوعی ستن (با بوی کامفر و نعناع) سینئول، الکل و لینالول است. در زمینه استفاده های دارویی و پزشکی کاربرد های فراوانی دارد که در اینجا محل پرداختن به انها نیست ولی در این زمان می بایست به مورادی که باعث شده است از اسانس گیاه لاوندر در این محصول استفاده شود پرداخت و با آن آشنا شد. ازجمله مواردی که باعث استفاده از این گیاه شده میتوان به گزینه های زیر اشاره نمود:

 • ضدعفونی کننده قوی
 • رقیق کننده چربی ها و موجبات دفع آنها
 • باکتری کش و از بین برنده انواع آلودگی ها
 • باعث دفع شدن حشرات بعد از استفاده از این مایع
 • حل کننده چربی ها

با توجه به موارد مذکور استفاده از عصاره گیاه لاوندر در مایع ظرفشویی پریل باعث پاک کنندگی مضاعف همراه با بوی خوش و از بین رفتن بوی نامطبوع خواهد شد.

مایع ظرفشویی پریل با قدرت پاک کنندگی زیادش و پائین ترین قیمت به صورت عمده به فروش می رسد. شرکت هنکل آلمان طی آزمایشات و تحقیقات فراوانی که انجام داده  توانسته است محصولاتی را تولید نماید که از نظر کیفیت و قیمت جایگاه خوبی در بازار و بین خریداران عمده برای خود دست و پا نموده است و طی سالیان اخیر یکی از پرفروش ترین مواد شوینده در بین تمام مواد شوینده را به خود اختصاص داده است .
مایع ظرفشویی پریل ۱ لیتری با عصاره گیاه لاوندر که با قدرت پاک کنندگی و لکه بری انواع لکه های سخت همچون شکلات و چربی یکی از پر قدرت ترین محصولات مایع می باشد. در کنار زمینه فروش داخلی در زمینه فروش این کالا به بازارهای دیگر کشورها نیز موفق بوده بطوری که هم اکنون بسیاری از عمده فروشان و تجار کشورهای همسایه تقاضای خرید این کالا را دارند تا به دست مصرف کننده نهایی برسانند.
در نهایت ما با ایجاد سایت آنلاین فروش عمده و مستقیم مایع ظرفشویی پریل با قیمت مناسب یکی از گزینه های فروش می باشد که تلاش و کوشش بر آن داریم محصولات شوینده و بهداشتی با قیمت های مناسب دست خریداران عمده و مصرف کنندگان برسد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@